🔔UNIT CENTER KERKON AGJENT SHITJE NE GJUHEN GJERMANE Tirana

Oferta Pune 14/01/2021 19:55 Post ID: 24188


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni AGJENT SHITJESH
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Zone Periferike
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 224

Keni vullnet dhe deshirë për të punuar?

Unit Center” është vendi ideal për ju

 🔴Kerkojme agjent shitje në gjuhën Gjermane

Kriteret :

✅ Nivel mesatar i gjuhës Gjermane
✅ Perben  avantazh eksperienca e mëparshme në shitje
✅Disponibilitet me kohë të plotë
✅Aftesi të mira komunikuese dhe punë në grup

Ne ju ofrojmë

✅Page bazë e kënaqëshme
✅Bonuset më të larta në treg duke shpërblyer aftesinë tuaj
✅Mbeshtetje e vazhdueshme për të arritur objektivat
✅Ambient komod dhe miqësor

📣Bashkohu edhe ti me suksesin tonë!!

Për aplikim na dergoni Cv-ne tuaj në email-in [email protected]


Afati i fundit i aplikimit: 06/01/2021 18:59

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24188