📣 UNIT CENTER KERKON AGJENT SHITJESH NE GJUHEN ITALIANE Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 21:49 Post ID: 24187


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni AGJENT SHITJESH
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 243

 UNIT CENTER kompani lider ne fushen e Telemarketing, ju fton te  beheni pjese e sukuadres  tone

Kerkojme agjent shitjesh ne gjuhen Italiane 

Nga ju kerkojme :

➡️Nivel mesatar te gjuhes Italiane 

➡️Disponibilitet me kohe te plote

➡️Aftesi te mira komunikuese dhe te punoje ne grup

Ne ju ofrojme:

➡️ Page baze e kenaqeshme 

➡️ Bonuset me te larta ne treg duke shperblyer aftesine tuaj

➡️ Ambient dinamik dhe rinor, mundesi rritje profesionale 

🔴 Bashkohu  edhe ti me suksesin tone!!

Per aplikim na dergoni Cv-ne tuaj ne email-in [email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 06/01/2021 18:26

Anetari ID: 6231

photo

Njoftimi ID: 24187