Marketing Group Kerkon ACCOUNT MANAGER Italisht Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 09:54 Post ID: 24185

400 Euro

  • Marketing Group Kerkon ACCOUNT MANAGER Italisht


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Account Manager
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 310

🗣️"Marketing Group"eshte nje nga kompanite lider ne fushen e telekomunikaciont ku operon prej vitesh suksesshem ne fushaten Forex.Kompania po zgjerohet dhe hap vende te lira pune ne pozicionin:

📌Account Manager.

👉🏻Kerkohet:

 🇮🇹Nivel i gjuhes italiane mbi mesataren.

👩🏻‍💻Aftesi shume te mira kompjuterike.

👥Aftesi komuikuese dhe bashkepunuese ne grup.

⏳Disponibilitet per te punuar full time. 

〽️Korrektesi dhe pergjegjshmeri per te arritur objektiva si individuale dhe ato ne grup.

👉🏻Ofrohet: 

💵Page baze nga me te lartat dhe me te sigurtat ne treg.

💰Bonuse shume te larta ditore, javore dhe mujore.

✅Trajnime periodike profesionale te paguara si dhe mundesi rritje profesionale dhe financiare.

👌🏻Kushte shume te mira pune dhe staf suportues. 

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏄🏻Fundjava pushim.

Adresa: Rruga Tafaj,tek Selvia mbrapa Aza Electronics, Tirane.

📞📲Apliko duke na kontaktuar e numrin e telefonit ose ne adresen e email-it:[email protected]


Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 24185