Big Bite kerkon te punesoje punetor fast foodi. Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 18:01 Post ID: 24173


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punetor fast foodi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 138

Big Bite kerkon te punesoje punetor fast foodi.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme.


πŸ“Adresa : Rruga e Elbasanit

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 06/02/2021 16:20

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24173