Big Bite kerkon te punesoje kasiere . Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 20:01 Post ID: 24171


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kasiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 270

 Kompania Big Bite kerkon te punesoje kasiere .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

  - Te jene fleksibel per oraret pasi puna eshte me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 06/02/2021 16:15

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24171