Big Bite kerkon te punesoje asistente administrative Tirane

Oferta Pune 12/01/2021 18:47 Post ID: 24170


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistente administrative
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 468

Big Bite kerkon te punesoje asistente administrative

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Mosha 28-35 vjece.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene korrekte dhe ambicioze.

   - Te jene te perkushtuar ne pune.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 06/02/2021 15:04

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24170