📣 Kerkojme Operatore Greqishte FOREX: Junior/Broker Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 11:02 Post ID: 24120

500 Euro

  • 📣 Kerkojme Operatore Greqishte FOREX: Junior/Broker


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania - Harta
Lexime 443

📣 Doni te filloni nje pune me te ardhura te larta?

👉🏻Cfare ofrojme:

💰Paga Junior( Deri ne 500 lek ORA+Bonuse)

💰Paga Broker duke filluar nga 500 euro baza+Bonuse

◾Ambiente dhe kushte pune shume te mira.

◾Kontrate te rregullt me legjislacionin shqiptare.

◾Fundjavat pushim.

◾Trajnime te herpashershme.

◾Mundesi rritje ne pozicion.


👉🏻Kekohet:

◾Nivel mbi mesatar i gjuhes greke.

◾Disponibilitet part time dhe full time.

◾Te pershtatet me punen dhe objektivat e grupit. 


📧 Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e E-mailit: [email protected]

Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2021 18:58

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 24120