✅ KERKOJME OPERATOR PART TIME MBASDITE NE GJUHEN ITALIANE ! Tirana

Oferta Pune 14/01/2021 17:20 Post ID: 24113

450 Euro

  • ✅ KERKOJME OPERATOR  PART TIME MBASDITE NE GJUHEN ITALIANE !


Pagesa 450 Euro
Pozicioni Operatore,supervizor
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 698

✅ KERKOJME 50 OPERATORE PART TIME MBASDITE NE GJUHEN ITALIANE !
Kompania jone SAMOA UC GROUP  po kerkon 50 operatore dhe nje supervizor ne gjuhen italiane, per fushaten Vodafone Casa. Ofrohet pune full time dhe part time mbasdite me turne te alternuara  4 oraresh dhe 6 oraresh. 👉 Ofrojme -Pagese baze (operatori 450 euro) Supervizori (600 euro)-Turne part time dhe full time (mbasdite)-Bonuse motivuese .-Trajnim Falas.-Ambjent pune me standarte europiane -Kontrate te rregullt pune 🔶Nese flet mire gjuhen italiane je person energjik dhe pozitiv ky eshte ambienti i duhur kontakto tani ne njeren nga format tona te kontakit nr tel ose email [email protected] 📌Vendodhja: Tirane, Qender Torre Drini kati 8 hyrja nr 85.
Afati i fundit i aplikimit: 01/01/2022 18:16

Anetari ID: 6410

photo

Njoftimi ID: 24113