Bar Artisti ne Myslym Shyr kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 23:41 Post ID: 24098


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni banakier ,ndihmes banakier ,barist
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 403

Bar  Artisti ne Myslym Shyr kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Banakier

-Ndihmes banakier

-Barist

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Myslym Shyr.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2021 12:08

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24098