Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere. Tirane

Oferta Pune 15/01/2021 02:37 Post ID: 24095

40,000 Leke

  • Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere.


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirana, Albania - Harta
Lexime 160

Destinacion Bar Lounge kerkon te punesoje banakiere.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme + siguracionet.


📍Adresa : Don Bosko

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2021 11:11

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24095