D'angelo Chocolate kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 13:10 Post ID: 24091


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Sanitare,banakiere ,kamariere,krepiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 392

D'angelo Chocolate kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Sanitare

-Banakiere 

- Kamariere 

- Krepiere

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Bllok.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit vetem ne Whatssap.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2021 10:47

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24091