Siar Lounge kerkon te punesoje sanitare.0692933740 Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 14:55 Post ID: 24090

20,000 Leke

  • Siar Lounge kerkon te punesoje sanitare.0692933740
  • Siar Lounge kerkon te punesoje sanitare.0692933740


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 238

Siar Lounge kerkon te punesoje sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme + siguracione.


📍Adresa : Rruga e Kavajes,te kryqezimi rruga e Bogdaneve.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 05/02/2021 11:19

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24090