Da ' So Bar Pizzeri kerkon te punesoje picajol. Tirana

Oferta Pune 13/01/2021 11:10 Post ID: 24061


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 196

Da'So Bar Pizzeri kerkon te punesoje :

πŸ‘‰ Picajol

πŸ”Ή Kriteret e kandidateve  per pozicionin e punes : Picajol.

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

    - Te jene  ambicioze dhe te perkushtuar ne pune.

   - Te kene CV-te gjere.

   - Te jene te sjellshem me stafin.

   - Te jene pozitive dhe korrekte ne pune.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa : Rruga Xhanfize Keko ,Kinostudio,perballe ISHP.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 04/02/2021 14:59

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 24061