đź“ŁKompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 20:07 Post ID: 23978

1,000 Euro

  • đź“ŁKompania EE INVESTING Ofron Mundesi Punesimi Te Menjehereshme Gjermanisht


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 495

🗣️Kompania EE INVESTING ofron mundesi punesimi te menjehereshem ne gjuhen Gjermane si:

â—˝Junior- 300 Euro

â—˝Closer- 600 Euro

â—˝Retention - 1000 Euro

â—˝Team Leader - 1000 Euro

✔️Japim prioritet personave qe sjellin grupe te formuara paraprakisht.

👉🏻Kerkohet:

1. Te zoteroj mire gjuhen Gjermane.

2. Me/pa eksperience.

3. Disponibilitet per te punuar Full-Time 

4. Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura cdo muaj.

5. Aftesi per te punuar ne grup.

👉🏻Ofrohet:

1. Page baze dhe bonuse shume te larta ne baze te performances.

2. Ambjent pune komod dhe staf mikeprites.

3. Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

4. Fundjava pushim.


đź“ŤAdresa: Ish Stacioni i Trenit, Tirane.

📞📲APLIKO TANII!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit ose ne:  "Segoe UI Symbol"">[email protected]

"Segoe UI Symbol"">Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 23978