✔TE PELQEN TE PUNOSH PAK ORE DHE TE FITOSH SHUME? Tirana

Oferta Pune 22/01/2021 00:32 Post ID: 23934


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2815

✔Je nje person energjik dhe njohes i gjuhes italiane?

ZGJIDH EVONET! 👉 Call Centeri me nje histori 15-vjeçare i pozicionuar ne zonen e ish-Bllokut kerkon 20 operator/e per fushaten Vodafone Casa outbound.
Kompania jone, e perbere nga 7 seli, orientohet ne misionin per te mbajtur te pandryshuar standartet e kualitetit dhe performances ne fushen e telekomunikacionit.

MOS U LODHNI TE KERKONI ME TEJ!

Ofrojme:
🔝Pagesa korrekte dhe nder me te mirat ne treg.
🔝Shperblime motivuese e Bonuse ditore+javore.
🔝Ambjent pune dinamik dhe miqesor.

Fikso intervisten menjehere!

KONTAKTO:
Cel/Whatsapp: ☎️
Email: [email protected]

Njoftimi ID: 23934