📣Punesim i menjehereshem!!!! CALL CENTER KerkonTeam Leader dhe Operator Italisht Tirane

Oferta Pune 13/01/2021 21:51 Post ID: 23575

650 Euro

  • 📣Punesim i menjehereshem!!!! CALL CENTER KerkonTeam Leader dhe  Operator  Italisht


Pagesa 650 Euro
Pozicioni Operator/e Team Leader
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1013

🗣️Call center ka hapur vende te lira pune ne pozicionet :

📌Team Leader

📌Operator 

👉🏻Kerkohet: 

🇮🇹Mjafton te keni nivel mbi mesataren  te italishtes.

〽️Ekpserience minimalisht tre muaj.

👉🏻Ofrohet:

💸Page baze 650 euro per Team Leader dhe 400 euro per Operator.

💰Bonuse javore dhe mujore ne baze te performances individuale dhe ne grup.

👩🏻‍💻Kushte shume te mira pune. 

👥Staf mikeprites dhe suportues gjate procesit te punes. 

🏆Trajnime periodike dhe rritje profesionale.

📝Kontrate te rregullt pune sipas legjislacionit ne fuqi.

🏝️Fundjava pushim.


📍Adresa: Rruga e dibres, Nente-katshet, Tirane.

📞📲APLIKO TANII !!! Duke na kontaktuar ne numrin e telefonit.

 Ju mirepresim!

Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 23575