Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes Tirana

Oferta Pune 07/03/2021 12:32 Post ID: 23512


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere dhe hostes
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rrruga Mikel Maruli - Harta
Lexime 536

Union Bar kerkon te punesoje kamariere dhe hostes .

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te kene paraqitjen e duhur dhe marredhenie te mira me klientet 

⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga Mikel Maruli.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 25/03/2021 01:26

Njoftimi ID: 23512