📢Call Center Kerkon Te punesoje Menjehere Operator/e Italisht 🇮🇹 Tirana

Oferta Pune 28/12/2020 20:27 Post ID: 22227

500 Euro

  • 📢Call Center Kerkon Te punesoje Menjehere Operator/e Italisht 🇮🇹


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 818

📌Call Center kerkon te punesoje operator ne gjuhen italiane ne fushten Forex:

👉🏻Kerkohet: 

✅Mjafton gjuha Italiane ne nivel mesatare  ne komunikim dhe eksperience minimalisht 3 muaj ne Forex apo fushata te ngjashme!

👉🏻Ne ofrojme: 

💵Page baze 500 Euro.

💰Bonuse ditore, javore dhe mujore, duke nisur nga 100 Euro per cdo FTD!!

💸Per cdo 5 FTD te realizuara bonusi eshte 100 Euro per cdo FTD + 400 Euro.

〽️Promovim per rritje ne karrier per me te miret.

🥇Trajnime periodike.

📝Kontrate te rregullt pune.

🏖️Fundjava pushim. 


📍Adresa: Rruga e Kavajes, Zona e 21 dhjetorit, Tirane. 

📞📲APLIKO TANI!!! Duke telefonuar ne numrin e telefonit.

🛎️Ju mirepresim!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 22227