đź“ŁKerkohen Agjente Forex ne gjuhen Italiane Tirana

Oferta Pune 05/01/2021 20:06 Post ID: 22213

450 Euro

  • đź“ŁKerkohen Agjente Forex ne gjuhen Italiane


Pagesa 450 Euro
Pozicioni Agjente Forex
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Astir - Harta
Lexime 369

đź“ŁKerkohen te punesohen Agjent Forex per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi:

đź‘Ą Aftesi te mira komunikuese dhe te jete i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Time: orari 10:00 me 19:00.

đź—ŁEnergji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

đź—‚Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 450€ neto+bonuse nder me te lartat ne treg.

🔺Kompania jone te jep mundesin te punosh me numra hot dhe te gjenerosh nje fluks te madhe FTD-se.💸

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

đź“ŤAdresa: Tirane, Astir


Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2020 12:49

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 22213