1500 Euro-Pune ne Call Center per gjuhet GJERMANISHT, SPANJISHT,GREQISHT, ANGLISHT Tirana

Oferta Pune 12/01/2021 09:26 Post ID: 21896


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5693

Kompania lider ne Forex 📉 kërkon operatore per gjuhët
🇪🇸 Spanjisht
🇩🇪Gjermanisht
🇬🇷Greqisht
Anglisht

✅Page baze plus bonuset me te larta ne treg

✅ Ambjentet komode dhe motivuese

📝Trajnime periodike dhe mundesi rritje ne detyre 👩*💻

Vetem 10 vende te lira❗❗❗❗❗
📲

📌 Rr. Reshit Collaku,mbrapa La Voglia
https://maps.app.goo.gl/zSTqFaUDSMm6MtqH6
Afati i fundit i aplikimit: 30/12/2021 09:12

Njoftimi ID: 21896