🔈 Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune. Durres

Oferta Pune 22/01/2021 07:36 Post ID: 21622


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni inxh elektrik, inxh hidroteknik
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Autostrada Tirane - Durres Km 26, Durres - Harta
Lexime 1479

Kompania Haki Sinani shpk shpall vende te lira pune ne pozicionet  :

-Inxhinier elektrik

-Inxhinier Hidroteknik

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene korrekte dhe pozitive.

   - Te jene te perkushtuar ndaj punes.

Ofrohen

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa Autostrada Tirane - Durres Km 26, Durres

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen tone te emailit [email protected]

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 14/02/2021 09:21

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 21622