Depo kerkon te punesoje Agjent shitje, Shperndares produktesh , Sistemues. Tirane

Oferta Pune 16/05/2021 21:17 Post ID: 21525


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent shitje ,shperndares malli ,sistemues malli.
Arsimi E pa percaktuar
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Casa Italia,Tirane - Harta
Lexime 11522

Depo kerkon te punesoje agjent shitje, shperndares produktesh, sistemues produktesh .

👉 Kriteret e punes per kandidatet  :

✅ Te jene te perkushtuar ndaj punes.

✅ Te arrijne te menaxhojne fluksin e punes.

✅ Te jene korrekte dhe pozitive.

👉 Ofrohet :

  Kushte te mira pune 

 Page e kenaqshme

👉Te interesuarit mund te dergojne cv ne adresen [email protected]


(jo telefonata)
Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 23/04/2021 10:36

Njoftimi ID: 21525