💧Blue Filters Tirana Kerkon Agjent shitje ne terren. Tirane

Oferta Pune 14/01/2021 22:13 Post ID: 21374


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjent shitje ne terren
Arsimi Gjimnaz
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1571

  💧 Blue Filters Tirana, pjese e Blue Filters Group Germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon te punesoje : Agjent shitje ne terren.

👉 Kriteret e punes per kandidatet
:

• Aftesi shume te mira komunikimi.
• Te kene aftesi vetmenaxhuese.
• Te kene minimalisht arsim te mesem.
• Eksperienca e punes perben avantazh.
• Te kene patente + automjet personal .
• Preferohet mosha mbi 23 vjec .

👉Ofrohet:

• Page e kenaqshme e standarteve Europiane.
💶 Page baze + bonuse per tejkalim targeti.
📉 Trajnime te vazhdueshme .

📩Personat e interesuar duhet te dergojne CV-ne e tyre ne adresen emailit:  [email protected] ose ne numrin e kontaktit.

🔹Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen.
Cdo informacion i derguar do te trajtohet sipas ligjit "Per mbrojtjen e te dhenave personale".

📍Intervistat dhe trajnimet zhvillohen prane zyrave tona ne qytetin e Tiranes.
Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2021 10:42

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 21374