Call Center Italisht/Anglisht Tirana

Oferta Pune 16/12/2020 10:15 Post ID: 21364

600 Euro

  • Call Center Italisht/Anglisht


Pagesa 600 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Rruga Gjik Kuqali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2578

Kerkojm operator/e ne gjuhen italiane dhe angleze ne call center FOREX. Pagat me konkuruese ne treg.


Afati i fundit i aplikimit: 07/04/2021 11:31

Anetari ID: 4807

photo

Njoftimi ID: 21364