📣 Backup Office kerkon Operatore per gjuhen Italisht, Anglisht dhe Spanjisht. Tirana

Oferta Pune 10/12/2020 10:54 Post ID: 21067

53,000 Leke

  • 📣 Backup Office kerkon Operatore per gjuhen Italisht, Anglisht dhe Spanjisht.


Pagesa 53,000 Leke
Pozicioni Operatore telefonik
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2452

Kompania Backup Office kerkon te punesoje : Operatore Anglisht, Italisht dhe Spanjisht.

Avantazhet

-Ambient pune komod.
-Staf miqesor dhe motivues .
-Kushte pune sipas standarteve Europiane.
-Disponibilitet Full-time, orari 09:00-18:00
-Fundjava pushim.
-Mundesi rritje ne karriere.
-Page baze duke filluar nga 53000 L +Bonuse ditore/javore/mujore.
-Bonuse per ftd posht 1k- 100 Eur bonus Ftd mbi 1k - 10%

-Numra Hot / (online/ cold 1 month old) ne varesi te performances.

Kerkohen operatore me eksperience ne forex.

-Aftesi te mira komunikuese dhe i / e afte qe te punoj ne grup.
-Adresa: Blloku Gintash, Laprake,Tirane

Per me teper informacion kontakt ne inbox , ne
e-mailin [email protected]
ose ne numrin tone te Tel +

Mos harroni , jeten e jetojne me bukur njerezit qe guxojne.
Afati i fundit i aplikimit: 11/12/2020 15:46

Njoftimi ID: 21067