Asistente dentare Tirane

Oferta Pune 03/12/2020 17:20 Post ID: 20967


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistente Dentare
Arsimi Bachelor
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Pallatet Agimi (Kafe Roma) - Harta
Lexime 2031

Klinika dentare eshte moderne, e pajisur me dy ambiente pune, njera prej te cilave jepet me qera. Klinika eshte e kompletuar me pajisjet me te fundit, si poltrone te rinj, te pajisura me kamera dhe ekran, ambient sterilizimi i pajisur me autoklave te Klasit B, si dhe ambient pritjeje komod e relaksues. Klinika sapo ka perfunduar rinovimin e saj, ndodhet ne nje zone mjaft terheqese dhe dinamike ne zonen e ish Bllokut (prane Kafe Romes), si dhe me te gjitha pajisjet dhe arredimet e reja.


Afati i fundit i aplikimit: 31/12/2020 03:44

Njoftimi ID: 20967