📣PO KERKON NJE VEND PUNE QE TI PERMBUSHE AMBICJET E TUA? APLIKO TANI!! BDM GROUP! 🇬🇷🇩🇪 🇪🇸 Tirana

Oferta Pune 12/04/2021 15:43 Post ID: 20821


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2064

📣"BDM GROUP"  hap vende te lira pune ne pozicionet:

◽Greqisht -> Operator/e

◽Greqisht -> Retention ( Vetem me eksperiece.) 

◽Spanjisht -> Operator/e

◽Gjermanisht -> Operator/e

📌Kriteret:

🗣️Te zoteroje gjuhen perkatese ne nivel mbi mesataren ne komunikim.

〽️Eksperienca e mepareshme perben avantazh.

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup.

⏳Disponibilitet per te punuar full-time.

💸Deshire per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

📌Ofrohet:

💵Page baze dhe bonuse me te larta ne treg.

👩🏻‍💻Ambjent mikeprites, bashkpunuese, sportiv dhe rinor. 

✅Grupe tashme te formuar.

🥇Team leader shume te pergatitur dhe suportues per secilin grup. 

🏆Trajnime periodike dhe mundesi rritje profesionale.

🏖️Fundjava pushim.


🎯Adresa: Komuna e Parisit, Tirane.

☎️Per cdo infomacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 20821