Union Lounge Bar kerkon Te Punesoje Kamerier/e dhe Ndihmes Banakiere Tirana

Oferta Pune 06/12/2020 15:27 Post ID: 20665


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e dhe Ndihmes Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 2362

Union Lounge Bar 

Kerkon te punesoje : 

Ndihmes banakiere (me ose pa eksperience )

Kamariere (me eksperience te mire dhe te jete e paraqitshme)

Kamarier (me eksperienc te mire dhe te jete i paraqitshem) 

Ofrohen kushte shum te mira pune.Afati i fundit i aplikimit: 04/12/2020 20:40

Anetari ID: 4873

photo

Njoftimi ID: 20665