Kerkohen te punesohen Operatore ne gjuhen Italiane dhe Gjermane Tirana

Oferta Pune 26/11/2020 19:48 Post ID: 20454


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore Gjermanishte dhe Italishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1418

📣Kompania Ecommerce Albania  kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇮🇹 Italisht

🇩🇪 Gjermanishte


👉Pozicionet :

-Operatore


👉Kriteret:

〽️Kane prioritet personat me eksperience pune te meparshme ne fushaten Forex .

👥  Te kete aftesi te mira komunikuese dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibiliteti  Ful-time, orari 10:00 me 19:00.

🗣 Te kete energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli i gjuhes ne komunikim te jete minimumi B2.

👉Ofrohet:

💶Page baze e kenaqshme + bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.


📍Adresa: Sheshi Willson,Tirane


Afati i fundit i aplikimit: 30/11/2020 17:14

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 20454