Call Center Luce/ Gaz dhe Vodafone Tirana

Oferta Pune 27/10/2020 17:19 Post ID: 20362


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Operatore Call Center
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Nikolla Lena, Tirana, Albania - Harta
Lexime 366

📣Kompania START OVER kerkon operatore ne fushatat LUCE /GAZ dhe VODAFONE CASA , me ofertat me te larta ne treg . Ajo qe duhet eshte motivimi, per te fituar sa me shume ne nje ambjent pune perfekt.

* Kerkesat e profilit :
- Njohje shume e mire e gjuhes italiane
- Aftesi per te punuar ne grup
- Fleksibilitet ne orare te plota nga e hena ne te premte
- Experience te meparshme ne call center te pakten (3-6 muaj )
- Besueshmeri

* Ofrohet :
- Pagesa mujore nga me te lartat 300/leke ora , dhe bonuse duke filluar nga 10 €
- Ambjent komod pune
- Mundesi rritjeje profesionale
- Mbeshtetje e vazhdueshme per tu permiresuar profesionalisht dhe per te arritur objektivat
- Kontrate e rregullt pune

* Adresa e punes :
Rruga “ Nikolla Lena” , Nr . 90 , Myslym Shyri

* Na kontaktoni ne :
-Numer telefoni/ WhatsApp
- Kontaktoni dhe ne adresen e email-it
[email protected]
Afati i fundit i aplikimit: 15/11/2020 17:19

Anetari ID: 4848

photo

Njoftimi ID: 20362