Po te kerkojme ty !! Tirana

Oferta Pune 27/03/2021 16:42 Post ID: 20360


Pagesa 500 Euro
Pozicioni Operator/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 5268

Pozicione te lira pune ne gjuhen italiane , gjermane ose spanjolle
Per pozicionin e retention, team leader ose agjente telefonike
Me ose pa eksperience !!

Eksperienca e meparshme ne call center perben avantazh !


Avantazhet
1.Ambient komod pune
2.Page baze duke filluar nga minimumi 500 euro
3.Bonuse nder me te lartat ne treg Pozicione te lira pune per agjente telefonike , team leader dhe retention !!
4.Staf miqesor dhe motivues
5..Mundesi rritjeje profesionale
6. Orari 10:00-19:00 nga e hena ne te premte , Fundjava pushim

Per me shume info kontaktoni ne numrin
ose dergoni Cv tuaja ne email : [email protected]Afati i fundit i aplikimit: 29/11/2020 12:19

Anetari ID: 7776

photo

Njoftimi ID: 20360