Rekrutime Tirana kerkon Team Leader dhe Agjent forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪. Tirane

Oferta Pune 21/11/2020 17:55 Post ID: 20183

800 Euro

  •  Rekrutime Tirana kerkon Team Leader dhe Agjent  forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪.


Pagesa 800 Euro
Pozicioni Agent Forex,Team Lider
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 699

📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Team Leader dhe Agjent  Forex per gjuhen Gjermane 🇩🇪.

👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi  per Team Lider 🇩🇪 : 〽️ Eksperience te meparshme si Team Leader.

 👥 Aftesi te mira komunikuese 🇩🇪 dhe  te jete i/e afte qe te punoj ne
grup.

 Disponibilitet per te punuar Full-Time: orari 10:00 me 19:00.

 🗣 Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore. 👉Ofrohet:

 💶 Page baze duke filluar nga 800€ neto+bonuse nder
me te lartat ne treg.


👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi per Agjente Forex 🇩🇪  :

👥 Aftesi te mira komunikuese 🇩🇪 dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Time: orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2 🇩🇪.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 500€ neto+bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Tirane, Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme

📩 Personat e interesuar te dergojne nje Cv ne e-mailin: [email protected]


Afati i fundit i aplikimit: 24/11/2020 16:19

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 20183