Rekrutime Tirana kerkon Agjent Forex per gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht dhe 🇪🇸 Spanjisht. Tirane

Oferta Pune 19/11/2020 17:25 Post ID: 20177

400 Euro

  • Rekrutime Tirana kerkon Agjent Forex per gjuhet 🇬🇧 Anglisht, 🇮🇹 Italisht dhe 🇪🇸 Spanjisht.


Pagesa 400 Euro
Pozicioni Operator Italishte, Anglishte, Spanjishte
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1913

📣Rekrutime Tirana kerkon te punesoje Agjent Forex per gjuhet:

🇬🇧 Anglisht

🇮🇹 Italisht

🇪🇸 Spanjisht 

👉Kriteret qe duhet te plotesoje aplikuesi:

👥 Aftesi te mira komunikuese dhe te jete  i/e afte qe te punoj ne grup.

⏰ Disponibilitet per te punuar Full-Time: orari 10:00 me 19:00.

🗣Energji dhe vullnet per te fituar sa me shume te ardhura mujore.

🗂Niveli I gjuhes ne komunikim minimum B2.

〽️ Per
gjuhen Angleze 
🇬🇧 kerkohet minimumi 3 muaj experience ne Forex.

👉Ofrohet:

💶Page baze duke filluar nga 400€ neto+bonuse nder me te lartat ne treg.

✨Ambient pune komod dhe staf motivues.

👤Mundesi rritje ne karriere.

📍Adresa: Tirane, Bulevardi Zhan D’Ark, prane Ministrise se Jashtme

📩 Personat e interesuar te dergojne nje Cv ne e-mailin: [email protected]

·   

AdresaTirane, Bulevardi Zhan D’Ark, praneMinistrise se
Jashtme

Afati i fundit i aplikimit: 24/10/2020 15:43

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 20177