Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje kamarier dhe sanitare. Tirane

Oferta Pune 25/10/2020 22:53 Post ID: 20166


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 164

Lulishtja 1 Maj kerkon te punesoje kamarier dhe sanitare.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Elbasanit,Ura e Tabakeve.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 23/11/2020 12:57

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 20166