Furre Buke Bio Land kerkon te punesoje shitese. Tirane

Oferta Pune 12/11/2020 20:52 Post ID: 20150


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Vasil Shanto,Tirane - Harta
Lexime 1153

Furre Buke Bio Land kerkon te punesoje shitese.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa : Rruga Vasil Shanto,perballe UET.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 23/11/2020 11:02

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 20150