Furre Buke Pasticeri LUARA kerkon te punesoje shitese dhe ekonomiste Tirane

Oferta Pune 23/11/2020 23:30 Post ID: 20134


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese,ekonomiste
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2989

Furre Buke Pasticeri LUARA kerkon te punesoje shitese dhe ekonomiste.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet 

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa : Pazari i Ri.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 22/11/2020 10:47

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 20134