Dua Caffe Shop kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 01/11/2020 09:56 Post ID: 20107


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Qender,Tirane - Harta
Lexime 393

Dua Caffe Shop kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes : 

- Banakiere femer

- Sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : 9 kateshet.Qender.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 22/11/2020 14:11

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 20107