📣Geotrim shpk Kerkon Agjente Marketing Tirana

Oferta Pune 24/01/2021 20:38 Post ID: 20043


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Agjente Marketing
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirana - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2815

📌"Geotrim" shpk, distributor i autorizuar i GARMIN dhe i shume brand-eve te tjera  nderkombetare. GARMIN eshte nje nga zhvilluesit me te medhenj boterore te pajisjeve software ne fushen e Navigimit Outdoor, Marines dhe Fitness.

🗣️GARMIN kerkon te punesoje:

 ◽Agjente marketing persa i perket portofolit Garmin.

👉🏻Kriteret e kerkuara:

〽️Te zoteroje ne nivel B2 gjuhen angleze, gjuhet e tjera perbejne avantazh.

✅Te kete  mbaruar arsimin e larte (Preferohet: Gjeoinformatike, Gjeodezi, IT, Informatike)

📱Te njohe dhe te perdore ne nivel profesional rrjetet sociale Instagram, Facebook, Linkedin etj.

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.

☀️Entuziasem dhe deshire per te punuar.

👉🏻Ofrohet:

💸Page e kenaqshme.

👩🏻‍💻Kushte shume komode pune dhe staf motivuese.

👥Asistence dhe mbeshtetje gjate procesit te punes.

🏄🏻Fundjava pushim.


🎯Adresa: Laprake 

📥Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne adresen e Email-it: [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit. Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 20043