📣Casa Del Cibo Kerkon Banakiere (Vajza) Tirane

Oferta Pune 29/10/2020 17:56 Post ID: 20018


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakiere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Panorama, Tirana, Albania - Harta
Lexime 485

🗣️"Casa Del Cibo" kerkon te punesoje:

◽Banakiere turni i pare 

◽Banakiere turni i dyte 

👉🏻Kriteret: 

👥Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese.

☀️Te jete e sjellshme si me klientet ashtu dhe me stafin.

〽️Korrektese dhe seriozitet ne pune. 

✅Eksperinca e meparshme perben avantazh.

⏱️Fleksibiltet per te punuar ne te dy turnet 


👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe page te kenaqshme!


🎯Adresa: Rruga Panorama prane Hotel Prestige.

☎️Per cdo informacion mos hezitoni te na telefononi.Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 20018