Kompania B & B Food Service (Big Bite) kerkon te punesoje shofer delivery. Tirane

Oferta Pune 30/10/2020 08:38 Post ID: 19920


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shofer delivery
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 423

Kompania B & B Food Service (Big Bite) kërkon të punësojë shofer delivery.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

👉 Me eksperiencë pune .

👉 Patente te klasit B dhe C.

👉 Mosha 30-45 vjec.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga  e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 20/11/2020 13:43

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19920