The Consulate Lounge Bar kerkon te punesoje banakier. Tirane

Oferta Pune 29/10/2020 18:12 Post ID: 19911


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Skenderbeg, Tirana, Albania - Harta
Lexime 288

The Consulate Lounge Bar kerkon te punesoje banakier.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Blloku i ambasadave.Rruga Skenderbeu.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !
Afati i fundit i aplikimit: 20/11/2020 11:30

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19911