100 Grade Bar kerkon te punesoje kamariere femer. Tirane

Oferta Pune 01/11/2020 13:22 Post ID: 19904


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamariere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 221

100 Grade Bar kerkon te  punesoje kamariere femer.

πŸ”Ή Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

⚫Ofrohen : 

 βœ”️ Kushte te mira pune.

  πŸ’΅ Pagese e kenaqshme .


πŸ“Adresa : Rruga e Elbasanit.

πŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 20/11/2020 10:40

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19904