Vila 135 kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 24/11/2020 17:50 Post ID: 19902

26,000 Leke

  • Vila 135 kerkon te zgjeroje staf.
  • Vila 135 kerkon te zgjeroje staf.


Pagesa 26,000 Leke
Pozicioni Sanitare,kamarie/e
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1165

Vila 135 kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

 - Sanitare( per bar)

- Kamarier/e

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

   - Pozicioni i punes sanitare vetem per bar.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga  e Barrikadave.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !

Afati i fundit i aplikimit: 20/11/2020 10:29

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19902