Fast Food Healthy kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 28/10/2020 20:49 Post ID: 19879


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjese byreku,punonjese fast foodi
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 253

Fast Food Healthy kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :


- Punonjese byreku

- Punonjese fast foodi

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Dibres,perballe Univeristeti te Mjekesise.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2020 15:13

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19879