Prive Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 24/11/2020 00:35 Post ID: 19876


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e,banakier/e,shitese
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Vasil Shanto
Adresa Vasil Shanto - Harta
Lexime 1632

Prive Lounge Bar kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier/e

- Banakier/e

- Shitese per furre buke.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Vasil Shanto,perballe UET.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2020 14:00

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19876