📣Bar Lounge Vinap Kerkon Kamariere ( Femer) Tirane

Oferta Pune 28/10/2020 12:06 Post ID: 19863


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarjere
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania - Harta
Lexime 216

🟣"Bar Lounge Vinap" nje ambjent komod dhe modern, i sapo hapur ne Bllok kerkon te punesoje kamarjere (femer) 

👉🏻Kerkohet:

◽Experience te meparshme pune 

◽Fleksibiltet per te punuar ne te dyja turnet

Aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese si me klientet ashtu dhe me stafin 

◽Pozitivitet dhe deshire per te punuar

◽Mosha e deshiruar 20-30 vjece

👉🏻Ofrohet:

💸Page e kenaqshme 

✅Kushte komode pune 

👥Staf i sjellshem dhe mikeprites


🎯Adresa:  Rr. Sulejman Delvina, posta nr 8, Kati 2.

☎️Te gjithe te interesuarat mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

😍Ju mirepresim!
Anetari ID: 3616

photo

Njoftimi ID: 19863