Check in kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 27/10/2020 09:27 Post ID: 19861


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier,ndihmes banakier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa Kamez, Albania - Harta
Lexime 408

Check in kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier

- Ndihmes banakier(turn i pare )

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Pozicioni i punes ndihmes banakier vetem per turnin e pare.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Kamez , perballe Universitetit Bujqesor.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2020 10:28

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19861