Pizzeri Hallall Ensari kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 27/10/2020 19:37 Post ID: 19857


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol,motorrist,sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 336

Pizzeri Hallall  Ensari kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Picajol

- Motorrist

- Sanitare

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Rruga e Elbasanit.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2020 10:45

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19857