Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf. Tirane

Oferta Pune 28/10/2020 17:09 Post ID: 19855


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Picajol,motorrist,kamarier
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja
Adresa Medreseja,Tirane - Harta
Lexime 386

Pizzeri Tirona kerkon te zgjeroje staf ne pozicionet e punes :

- Kamarier

- Picajol

- Motorrist

🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Kamarier,picajol

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin .

   - Te jene pozitive dhe korrekte.

   - Te jene te gatshem  te punojne me turne.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet per pozicionin e punes : Motorrist

 - Kandidatet  kerkohen qe te kene deshire te punojne.

 - Te tregojne seriozitet gjate orarit te punes.

- Te jene te  sjellshem.

- Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.


Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme .


📍Adresa : Medreseja.

📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 19/11/2020 15:03

Anetari ID: 3218

photo

Njoftimi ID: 19855