☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje Personel Tirane

Oferta Pune 03/11/2020 11:49 Post ID: 19837


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio, Tirana, Albania - Harta
Lexime 732

☕ Bar Caffee Bazz kerkon te punesoje personel:

▪️ Kamarier/e

▪️ Banakier/e

▪️ Sanitare

👉🏻Kriteret e Aplikantit:

▫️ Kane prioritet aplikantet me eksperience pune te meparshme.

▫️ Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

▫️ Te jene etike dhe te shfaqin integritet.

👉🏻Ofrojme kushte te mira pune dhe pagesa te kenaqshme.

📍Adresa: Prane Shkolles se Bashkuar, Tirane

🤗 Ju mirepresim!Afati i fundit i aplikimit: 31/10/2020 13:40

Anetari ID: 280

photo

Njoftimi ID: 19837